Pokud na našem webu není produkt který hledáte, můžeme pro vás najít vhodného výrobce. H&H koncept vytvořil vlastní integrovaný systém,který nám umožní efektivně a hladce provádět naše klienty ve všech fázích projektu: od nápadu až po konečný příjem zboží,tak aby nakupované zboží splňovalo veškeré požadované normy v zemi finální realizace prodeje.To vše nám umožňuje poskytovat našim klientům maximálně profesionální kvalitu a servis. (Můžeme si dovolit tvrdit,že v počátku našeho podnikání před pěti lety nás někteří dodavatelé v Číně tvrdě vyškolili a proto už neděláme chyby.)

Průběh zakázky

Zadání vašeho požadavku a vyhledání vhodného výrobce Na základě Vámi zadaných požadavků na konkrétní druhy zboží, vyhledáváme nejvhodnějšího výrobce. Kontaktujeme již známé ověřené Čínské výrobce, anebo hledáme nové. Časová náročnost obchodu : po odsouhlasení vzorků a podpisu kupní smlouvy s výrobcem je doba dodání okolo 70-80 kalendářních dnů včetně dopravy na místo určení na území ČR.

Vytvoření cenové nabídky

Kontaktovaní výrobci Vám naším prostřednictvím zašlou nabídku konkrétních produktů, která obsahuje fotografie, technická data, základní cenu, případně další informace. Budeme Vás také dále informovat o dalších podmínkách a náležitostech spojených s celým procesem dovozu, jako je celní sazba za jednotlivé druhy zboží, možnosti dopravy a její cena apod.

Zajištění vzorku zboží

Po výběru zboží vám můžeme zajistit vzorek daného produktu, vzorek je zaslán zákazníkovi ke kontrole a vyzkoušení. Jakmile dojde ke schválení, anebo po případných úpravách, dochází k výrobě objednaného množství výrobků a kontrole výrobního procesu.

Zajištění vzorku zboží

Po výběru zboží vám můžeme zajistit vzorek daného produktu, vzorek je zaslán zákazníkovi ke kontrole a vyzkoušení. Jakmile dojde ke schválení, anebo po případných úpravách, dochází k výrobě objednaného množství výrobků a kontrole výrobního procesu.

Stanovení vzájemných obchodních podmínek

Ještě před začátkem samotné výroby je sepsána smlouva mezi Vámi a naší společností, kde se stanovují konkrétní podmínky obchodního kontraktu. Jde především o konečnou cenu za celý kontrakt, dohodu o termínu realizace, přesné stanovení druhu zboží, určení podmínek dopravy.

Výroba vaší zakázky

Po zahájení výroby jsme v neustálém kontaktu s výrobcem a naši zaměstnanci přímo na místě dohlíží na její bezchybný proces, tak abychom se vyhnuli pozdějším problémům a zároveň i aktuálním stavu zakázky informujeme zákazníka. Na konci výroby dohlížíme na konečnou kvalitu a kvantitu zboží tak, abychom předešli případným reklamacím.

Zajištění dopravy

Zajišťujeme i dopravu zboží až na místo určené zákazníkem, přesně podle jeho požadavků, kterou obstarávají známé dopravní společnosti.